Služby

Proč nechat tvorbu stránek na mně?

Tvorba nové www stránky

Nemáte svoji vlastní webovou prezentaci? Chcete přilákat nové zákazníky a zvýšit tím zisk své firmy, ale nechcete zbytečně utrácet peníze? Dovolte mi, abych Vám vytvořil originální firemní prezentaci.

Máte již webové stránky?

Chcete trochu změny?
Můžeme se dohodnout a zkusit Vám vytvořit lepší grafický návrh nebo poupravit stávající.

Chcete kvalitnější kód?

Máte pěkný a moderní design, ale chce to moc úsilí na správu obsahu nebo stránky nejsou validní? Nechte mě Vám ho zpřehlednit a upravit. Budete-li mít zájem, tak i přepsat ze statických stránek HTML do praktičtějšího kódu třeba pomocí PHP.

Jste herní klan?

I pro Vás mám nabídku. Zvládám i redakční systémy pro herní klany a různé portály. Stojí to sice víc úsilí, ale i tak to zvládnu v rozumné době. Pokud přeci jen Vaše požadavky budou na mě příliš složité a já je nezvládnu (což není moc pravděpodobné :-D ), tak nezaplatíte ani korunu a webové stránky Vám udělá někdo jiný.

Zaujala Vás moje nabídka?

Vše co musíte udělat je kontaktovat mě. Stačí napsat email nebo pro rychlejší komunikaci použít MSN, ICQ nebo jen vyplnit kontaktní formulář a já Vám v co nejkratší době odpovím. Odpověď můžete očekávat většinou do pár hodin. Hlavně se nesmíte bát komunikovat ;-).